News powiązane z rozwój organiczny

2016-06-08 | 06:30
Transport
Trans Polonia po przejęciu Orlen Transport zapowiada poprawę wyników finansowych News powiązane z rozwój organiczny

Trans Polonia po przejęciu Orlen Transport zapowiada poprawę wyników finansowych

Po udanym przejęciu firmy Orlen Transport spółka Trans Polonia będzie stopniowo poszerzać rynki dla poszczególnych spółek wchodzących w skład grupy. Akwizycja pozytywnie wpłynęła na wyniki pierwszego kwartału, które były jednak obciążone kosztami przeprowadzanej transakcji. Jak zapowiada prezes spółki Dariusz Cegielski, rezultat finansowy po drugim kwartale powinien być znacznie lepszy.
więcej
2015-06-30 | 09:00
Inwestycje
Cloud Technologies planuje za rok obecność na głównym parkiecie GPW

Cloud Technologies planuje za rok obecność na głównym parkiecie GPW

Cloud Technologies chce przyspieszyć rozwój i wejść na nowe rynki. Na emisję akcji i inwestycje firma planuje przeznaczyć 10 mln zł. Emisję połączy z przejściem na rynek główny warszawskiej giełdy. Spółka chce wykorzystać rozwój nowych technologii związanych z pozyskiwaniem danych z urządzeń mobilnych oraz wzrostem segmentu gier na urządzenia mobilne. Nie kryje też zainteresowania ewentualnymi przejęciami innych firm branży.
więcej
2014-03-17 | 06:25
Przemysł spożywczy
Polskie bakalie na zagranicznych rynkach. Bakalland będzie zwiększał udział eksportu w sprzedaży

Polskie bakalie na zagranicznych rynkach. Bakalland będzie zwiększał udział eksportu w sprzedaży

Chiny, RPA, Nigeria, Kanada, Węgry i Rumunia – to tylko niektóre rynki zagraniczne, na które stawia Bakalland. Firma chce zwiększyć udział eksportu w sprzedaży, głównie płatków śniadaniowych i batonów. Nie zamierza jednak zdobywać nowych rynków poprzez przejęcia, stawia raczej na wzrost sprzedaży stacjonarnej.
więcej