News powiązane z Siódemka

2016-03-10 | 06:30
Infrastruktura
DPD planuje zainwestować kolejne kilkadziesiąt milionów złotych w rozwój infrastruktury i utrzymanie pozycji na rynku News powiązane z Siódemka

DPD planuje zainwestować kolejne kilkadziesiąt milionów złotych w rozwój infrastruktury i utrzymanie pozycji na rynku

Po połączeniu z firmą kurierską Siódemką DPD Polska wyrosła na lidera branży kurierskiej w Polsce. Spółka nie zwalnia tempa i zapowiada dalszy rozwój.
więcej
2015-05-04 | 06:55
Transport
DPD Polska: w tym roku osiągniemy 1,1-1,2 mld zł obrotów

DPD Polska: w tym roku osiągniemy 1,1-1,2 mld zł obrotów

DPD Polska po przejęciu firmy kurierskiej Siódemka chce wykorzystać efekt skali. Kupiony podmiot, inaczej niż DPD, specjalizuje się w obsłudze dużej liczby mniejszych przedsiębiorstw i osób prywatnych. Po połączeniu potencjałów przedsiębiorstwo będzie obsługiwało wszystkie grupy klientów, co da mu niemal jedną czwartą krajowego rynku ekspresowych przesyłek i paczek. Przychody firmy w br. powinny dwucyfrowo przekroczyć miliard złotych.
więcej
2014-09-22 | 06:35
Konsument
Rośnie rynek usług kurierskich. Spodziewany jest wzrost liczby fuzji i przejęć

Rośnie rynek usług kurierskich. Spodziewany jest wzrost liczby fuzji i przejęć

Dzięki szybkiemu wzrostowi handlu internetowego dynamicznie rozwija się również rynek usług kurierskich. Konkurencja na nim jest coraz większa, dlatego firmy muszą sięgać po nowoczesne rozwiązania. Uczestnicy rynku spodziewają się, że wraz z jego rozwojem będzie na nim więcej fuzji i przejęć, podobnych do zakupu polskiej Siódemki przez DPD. Firmy czekają na zgodę UOKiK.
więcej