Depesze

Enea wprowadza nowy produkt dla klientów indywidualnych z gwarancją ceny energii przez 20 miesięcy
2014-08-06  |  12:59

 

Od 1 sierpnia klienci indywidualni mogą korzystać z nowego produktu ENEA S.A. pod nazwą ENERGIA Z KONTEM ‒ informuje spółka. Dzięki nowemu produktowi zyskają gwarancję stałej ceny energii przez kolejne 20 miesięcy.

Korzystając z produktu klienci mogą zaoszczędzić na opłatach za energię elektryczną i równocześnie zarobić na promocyjnym rachunku bankowym nawet do 400 zł. Dodatkowo mają prawo do 15. procentowego zwrotu kosztów od zapłaconego ENEA S.A. rachunku za energię elektryczną (do 200 zł w okresie obowiązywania umowy). Łącznie wartość zwrotu w danym roku kalendarzowym może wynieść 400 złotych, co praktycznie pokrywa płatność za energię nawet przez kilka miesięcy.

Produkt skierowany jest do Klientów z gospodarstw domowych zakwalifikowanych do jednej z grup taryfowych G i przyłączonych do sieci dowolnego Operatora Sieci Dystrybucyjnej, a więc obierających energię w dowolnym miejscu na terenie całego kraju.  

Jak informuje spółka oferta jest odpowiedzią na potrzeby klientów w zakresie zabezpieczenia ryzyka zmiany kosztów energii oraz obniżenia płatności za energię elektryczną.

(Newseria Inwestor)

Czytaj także